Başkan İlmek, mazbatasını aldı
31 Mart yerel seçimlerinde üst üste ikinci kez İncesu Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa İlmek, mazbatasını aldı.
![Başkan İlmek, mazbatasını aldı Başkan İlmek, mazbatasını aldı](/d/r/2024/04/baskan-ilmek-mazbatasini-aldi.jpg)
İncesu Belediye Başkanı ve AK Parti İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek, resmi olmayan kesin sonuçlara göre 8 bin 291 oy alarak, yeniden başkan seçildi.
Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, mevcut İncesu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek 8 bin 291 oyla yeniden başkanlık koltuğuna oturdu. İncesu’da resmi olmayan kesin sonuçlar şu şekilde:
“AK Parti Adayı Mustafa İlmek 8 bin 291, YRP Adayı Zekeriya Karayol 6 bin 618 oy, İYİ Parti Adayı Recep Güngör 2 bin 247, CHP Adayı Ayşe Kendir 700 oy.”
Böylece yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Başkan İlmek, mazbatasını teslim aldı. İlmek ikinci kez üst üste İncesu Belediye Başkanlığı görevini yürütecek.