2024 Yerel Seçim Sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

Kadir Türkmen’den Kocasinan'da ‘Aile Sıcaklığı’nı hissettirecek projeler

Hizmeti en ücra köşelere kadar götürme vaadiyle seçim çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, vatandaşlara ‘Aile Sıcaklığı’nı hissettirecek projeler gerçekleştireceklerini açıkladı.

Kadir Türkmen’den Kocasinan'da ‘Aile Sıcaklığı’nı hissettirecek projeler
Anadolu NET TV

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, seçmeni rahatlatacak projelerinden bahsetti. 

Türkmen, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında vatandaşın yaşam kalitesini de yükselteceklerini belirterek, “0-1 yaş arasında çocuğu bulunan vatandaşlarımıza süt, mama ve bez desteği vereceğiz. Bu sayede Kocasinan’ın büyük bir aile olduğunu vatandaşlarımıza hissettireceğiz” dedi.

Çalışan ailelere, özellikle çalışan kadınlara da destek vereceklerinin altını çizen Türkmen, “7/24 açık kalacak kreşler ile çalışan kadınlarımıza destek vereceğiz. Onlar çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunurken, çocuklarına Kocasinan’ın şefkatli kucağında 7/24 kreşlerde biz ev sahipliği yapacağız. Çocuklarımız Kocasinan’ın şefkatli ellerinde yetişecek.

Yaşlılarımız için ise sosyal alanlar ve dinlenme tesisleri yapacağız. Bu tesisler sadece ilçe merkezinde olmayacak. Hizmeti en ücra köşelere kadar götüreceğiz diye yola çıktık ve bu hizmetleri de her mahallede gerçekleştireceğiz.

Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde yanlarında olacağız. Her mahalleye taziye evleri yapacağız. Bu evlerde vatandaşlarımız acılarını yaşarken, yemek ve ağırlama hizmetleri taziye evlerinde belediyemiz tarafından yapılacak. Kocasinan Belediyesi, vatandaşlarımızın her derdine DEVA olacak” şeklinde konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×