Enes ÜNLÜ

Enes ÜNLÜ

kayseri, köşe, köşe yazarı, enes ünlü,

KAYSERİSPOR’DA TAHTA AÇILACAK MI?

Sezonun ilk antrenmanın da açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Çağdaş Atan, sezona kendi tesislerimizde hazırlanacağız demişti. Birçok takım sezon başı kamplarını yurt içi ve yurt dışında yaparken, Kayserispor’un kendi tesislerinde lige hazırlanıyor olması maddi konularda endişe yaratıyor.

Her türlü olumsuzluğa rağmen takımın başında görevine devam eden Teknik Direktör Çağdaş Atan takımını öylesine motive ediyor ve öylesine görevini en iyi şekilde devam ettiriyor ki, hazırlık karşılaşmalarında ki hırsı takdire şayan…

“Ben ve ekibim burada kalmayı çok istiyor, tüm şartları zorluyo ve burada kalabilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.” diyen Atan, sezonun ilk karşılaşmasına kadar görevleri başında olacaklarını kaydetmişti.

Başkan Ali Çamlı, “Hocamıza söz verdik, tahta öyle yada böyle açılacak. Açamazsam ben giderim bu işi yapabilecek başka biri görevi devralır.” cümleleri, Transfer tahtası galiba açılmayacak şeklinde yorumlara neden oldu.

Tabi ki hal böyleyken, 3. Lig’e adını yazdıran Talasgücü Belediyespor’a destek verilmesi gerektiğini düşünen bir kesimde söz konusu…

Eğer transfer tahtası açılmazsa ve yüklü miktarda ki borç ödenemeyecekse, mali açıdan hiçbir yükü bulunmayan Talasgücü Belediyespor’a destek verilmesi ve geçmişte olduğu gibi bir değişimin söz konusu olması da düşünülebilir.

Tabi ki bu en son çare!

Kayserispor taraftarlarının tek isteği, geçmiş yıllarda olduğu gibi zirveye oynayan, başarılar elde eden, iyi transferlerle yola devam eden bir Kayserispor…

Hiç şüphesiz, transfer tahtası açılmazsa, transfer yapılamayacak ve bu durum Kayseri spor kamuoyunu endişeye sokacak.

Hele ki, Çağdaş Atan gibi bir hocayı kaybedersek bu kulübe yazık olacak… Baktığımız zaman tüm olumsuzluklara rağmen her ne kadar hazırlık karşılaşması da olsa, İstanbulspor'u ve Gençlerbirliği kulübünü mağlup eden ve işini gerçekten ciddiye alan bir isimden bahsediyoruz.

Transfer Tahtası Açıldı… Haberini almamız ve aktarmamız dileğiyle.

PAYLAŞ

DİĞER YAZILARI

×